Oferuję instalacje
inteligentnego domu z Loxone.

System inteligentnego domu, który zapewni automatyzację praktycznie wszystkiego co jest zasilane energią elektryczną. Jest w stanie zarządzać multimediami, podlać ogród a nawet zaparzyć kawę chwile po tym jak się obudzisz. Wszystko to dzięki technologii jutra, która jest dostępna już dziś!

5f578f709aa0763af4102a24_(c)20Loxone20Zacienianie
5f578f72f7a70c33789b6ea0_(c)20Loxone20Dom-2

Profesjonalne instalacje
inteligentnych domów

Dostarczanie poczucia komfortu i bezpieczeństwa w życiu codziennym jest naszą pasją i źródłem niesamowitej satysfakcji. Uwielbiamy usprawniać życie każdego dnia i dostarczać realną wartość biznesową – inteligentny dom to poza wygodą realne, mierzalne oszczędności i poczucie pełnej kontroli nad otoczeniem, w którym możemy szczęśliwie funkcjonować. Zastanawiasz się, czy Ci to w ogóle potrzebne, czy to tylko gadżet, czy rozwiązania klasy smart home mogą w ogóle przynieść korzyści?

Skontaktuj się z nami, podzielimy się swoją wiedzą i doświadczeniem, pokażemy praktyczne możliwości inteligentnej automatyki domowej Loxone, wyjaśnimy wszystkie wątpliwości, abyś miał szansę na podjęcie świadomej decyzji.

Niesamowite aplikacje mobilne

 

Tworzenie aplikacji mobilnych to nasza ulubiona rozrywka – z zamiłowania do piękna, designu, kreatywnego myślenia i twórczej adrenaliny, która udziela się wszystkim zaangażowanym w proces narodzin rozwiązań mobilnych, zachwycających swoją wyrafinowaną prostotą, niesamowitą użytecznością i ergonomią.

Aplikacje mobilne są świetnym uzupełnieniem naszej podstawowej działalności budowy inteligentnych rozwiązań – potrafimy dopasować Twoją konfigurację smart home do najbardziej wyrafinowanych wymagań i oczekiwań.

Twój inteligentny dom Loxone będzie jeszcze wygodniejszy i bardziej dostępny.

Oświetlenie

Dzięki inteligentnemu sterowaniu oświetleniem twój dom zapewnia odpowiednią atmosferę we właściwym czasie. Sceny świetlne możesz indywidualnie dostosowywać..

Klimat

Żaluzje, rolety, markizy i inne systemy zacieniania można bez problemu kontrolować za pomocą systemu Loxone. Latem chronią dom przed przegrzaniem, a zimą zatrzymują naturalne ciepło w pomieszczeniach.

Oświetlenie

Indywidualnie dostosuj temperatury w każdym pomieszczeniu w domu. Dzięki współpracy ogrzewania z zacienieniem energia słoneczna jest wykorzystywana do ogrzewania pomieszczeń.

Audio

Multiroom Audio umożliwia odtwarzanie muzyki w domu – tej samej lub innej w każdym pomieszczeniu. Słuchaj swoich ulubionych list odtwarzania, korzystaj z usług muzycznych lub streamuj muzykę z telefonu.

Energia

W domu z Loxone zacienianie, oświetlenie, ogrzewanie i pozostałe technologie są idealnie zgrane. To sprawia, że zarządzanie energią jest dziecinnie proste, a twój dom pomaga oszczędzać koszty energii.

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo w Loxone Smart Home obejmuje wiele aspektów: odstrasza włamywaczy, chroni ciebie i twoich bliskich przed zagrożeniami, takimi jak pożar lub wyciek wody, chroni budynek i twoje dane.

Dostęp

Zaplanuj swój własny system kontroli dostępu do domu. Wykorzystaj nasz wideodomofon, brelok NFC – alternatywę klasycznych kluczy, klawiaturę kodową NFC Code T

Sauna

Automatyczne sterowanie temperaturą, światłem i muzyką w saunie gwarantuje niezapomniany relaks. Dostosuj domowe wellness do swoich potrzeb i zyskaj więcej czasu dla siebie.

Basen

Utrzymanie basenu wiąże się z regulowaniem pH, filtrowaniem, płukaniem wstecznym, wypłukiwaniem i wieloma innymi czynnościami. Wszystko wykona za ciebie inteligentny dom Loxone.

Najwyższe IQ – dzięki
technologii Miniservera

Loxone łączy i kontroluje wszystkie urządzenia domowe podobnie do ludzkiego układu nerwowego. System ma jeden centralny punkt: Miniserver. To mózg inteligentnego domu, który umożliwia komunikację pomiędzy poszczególnymi urządzeniami. Dzięki tej doskonałej interakcji Miniserver przewiduje nasze nawyki, pragnienia i potrzeby, a tym samym zapewnia najwyższy poziom komfortu życia.